BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

2007 yılında İtalya merkezli olarak kurulan firmamız Türkiye faaliyetlerini yürütmek üzere 2016 yılında İstanbul ofisini de açtı.

İtalya faaliyetlerimizin yanında Türkiye’de de makina, makina yedek aksamı, iplik gibi farklı ürünlerin satış ve pazarlaması alanlarında çalışmalarımıza yürüterek kısa sürede her iki ülke arasında hızlı bir ticaret köprüsü oluşturdukç

Özellikle dünya ticaretinde Türkiye’nin lider konumda olduğu tekstil sektöründeki geniş tedarikçi ağımız nedeniyle ve müşterilerimizin yoğun talepleri doğrultusunda 2016 yılında çorap ihracatına başladık.

2017 yılında yeni adresimizde, genç, dinamik ve multi-etnik kadromuzla hedeflerimizi büyüterek dış ticaret üzerine olan tecrübemizi farklı sektörlerde de değerlendirmek üzere kollarımızı sıvadık. Bunun için tekstil başta olmak üzere tekstil makineleri, giyim, mobilya ve medikal gibi patentli ve yerli ürünlerin uluslararası pazarlarda alıcıları ile buluşması için çalışıyoruz. Kısa sürede birçok yerli üretici ile verimli iş ortaklıkları yapan KELO Dış Ticaret, 2020 yılında uluslararası ticaretin vazgeçilmezi yeni nesil ve dijital platformlarda da yerini almak için www.lozann.com üzerinden e-ticaret faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda satışını yaptığımız medikal ürünleri de Kelo Medikal adı altında markalaştırdık.

Markalarımız

Şirketimizin bünyesinde bulundurduğu markalar

  • LogoÖrnek Resim
  • Marka hakkındaFirmamız Italyada 2007 – Türkiyede 2016 Yılında kurulup faaliyete başladı. 2000 Yıllardan bu yana İtalya ana merkezimiz olup Türkiye’de, makina, makina yedek aksamı , iplik ve farklı ürünler pazarlayarak sektörde faaliyet gösterdik. Yurt dışındaki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çorap ihracatına başladık. 2017 Yılında dış ticaret üzerine olan tecrübemizi farklı sektörler de değerlendirmek amaçlı yeni yerimizde, genç dinamik ve multi-etnik kadromuzla kollarımızı sıvadık ve hedeflerimizi büyüttük. Dış ticaret mevzuatlarında Tekstil başta olmak üzere ülkemizin yeni buluşları ve patentli ürünleri, yerli üretim mobilyaları, tekstil makinaları ve sektörel ihtiyaclarını karşılamak için hedef müşterisini bulmasını sağlıyoruz.
  • LogoÖrnek Resim
  • Marka hakkındaKelo Dış Ticaret Ltd. İtalya merkezli firmamız 2016 yılında Türkiye’de de faaliyetlerine başlamıştır. Başta tekstil olmak üzere tekstil makinaları, mobilya, yerli ve patentli ürünler, makine ve makine aksamları, iplik gibi birçok farklı sektörde hizmet vererek yerli ürünlerin yurtdışı pazarlarda hedef kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynamıştır. KeloMed, Kelo Dış Tic. Ltd. tarafından medikal ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı satışı için 2020 yılında bünyesine kattığı markalarından biridir. Tedarikçisi olduğu cerrahi maskeler, önlükler, tulumlar gibi medikal ürünlerin Avrupa ve Amerika standartlarında üretimini sağlayarak medikal ürün pazarında kendine köklü bir yer edinmeyi hedeflemiştir. Son teknoloji ile üretilen medikal ürünlerdeki artan talebi hızlı ve ekonomik olarak karşılayabilmek için ayrıca kendi dijital platformu www.lozann.com’u kurarak müşterilerine kolay ve güvenilir alışveriş hizmeti sunmaktadır.
  • Logo
    Örnek Resim
  • Marka hakkındaLOZANN.COM, kaliteli seçme ürünleri bulabileceğiniz bir e-ticaret platformudur. Burada yapacağınız alışverişlerinizden %100 memnuniyet duymanız bizim için en önemli kriterlerden biri. Bunun için sitemizde yer alan ürünlerin hepsi tarafımızca uluslararası kalite standartlarında üretim yapan tesislerde bizzat üretilmiş yerli ürünlerdir. Kelo Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak e-ticaret sitesi platformumuz LOZANN.COM'da kendi markamız olan KEYTEX ve KELOMED'e ait ürün gruplarını da değerli müşterilerimize temin etmekten ve yerli üretilen tüm ürün gruplarımızın 15 farklı ülkeye ihracatını yapmaktan gurur duyuyoruz.

Bize Ulaşın

Ünalan Mahallesi Libadiye Caddesi No: 82/E Emaar Square Heights Blok D:2409 Üsküdar /İstanbul